TOP 5 SOUNDBARAI KALĖDOMS

0

Soundbarai jau ilgą laiką yra neatsiejama daugelio žmonių interjero detalė, kuri užtikrina ir kokybišką garsą. Soundbarai pasižymi ir daugiafunkcionalumu – jie ne tik įgarsina jūsų televizorių, bet ir leidžia patogiai klausytis muzikos.

Pateikiame penkis populiariausius soundbarus, kurie suteiks jaukumo ir puikią garso kokybę Jūsų namams:

1. Bang&Olufsen BeoSound Stage

TOP 5 SOUNDBARAI KALĖDOMS, Denon Store

Šis soundbaras kino filmų peržiūras perkels į kitą lygmenį, nes soundbaras skamba taip pat gerai kaip ir atrodo. Tai yra pirmas “Bang&Olufsen” soundbaras, tačiau jau su pirmu kūriniu šio prekinio ženklo inžinieriai sukūrė tobulą produktą. Soundbare integruota vienuolika garsiakalbių, iš kurių net keturi skirti atkurti žemus dažnius, todėl jis pilnai suteiks solidų bosą jūsų namams. HDMI ARC suteikia galimybę valdant televizoriu nuotolinio valdymo pulteliu kartu valdyti ir soundbaro garsą. Per “Bang&Olufsen” aplikaciją galite soundbaro skleidžiamą garsą sukonfiguruoti kaip Jums patinka. Pagrindiniai soundbaro valdymo mygtukai integruoti korpuso viršuje, labai patogioje vietoje, todėl galėsite greitai patylinti ar pagarsinti klausomą muziką ar perjungti dainą.

2.SONOS ARC

TOP 5 SOUNDBARAI KALĖDOMS, Denon Store

Amerikiečių gamintojo “Sonos” soundbaras pasižymi išpuoselėtu dizainu ir neprilygstama garso kokybe. Soundbare visose pusėse integruota vienuolika garsiakalbių, kurių pagalba galima išgauti erdvinį garsą. Su šiuo soundbaru galite ne tik kokybiškai klausytis muzikos, tačiau, prijungus dvi erdvines kolonėles ir žemų dažnių kolonėle mėgautis aukšto lygio namų kino teatru. Soundbaras ne veltui vadinasi ARC, jis turi grįžtamąjį signalą, todėl jo garso lygmuo automatiškai reguliuojasi garsinant ar tildant televizorių su nuotolinio valdymo pulteliu. “Sonos” soundbaras gali būti valdomas balso kontrolės pagalba, tai užtikrina naujos kartos patogumą, kadangi visą Jums reikiamą informaciją apie orus, naujienas galėsite gauti nepajudindami nė piršto. Soundbaras turi net ir žadintuvo funkciją, todėl galite miegoti ramiai, “Sonos Arc” Jus pažadins Jūsų nustatytu laiku!

3. “HEOS” BAR

TOP 5 SOUNDBARAI KALĖDOMS, Denon Store

Šis soundbaras sukurtas taip, kad pagerintų ir padidintų net ir labai didelių televizorių garsą. Soundbaras turi integruotus net devynis garsiakalbius ir dekoduoja erdvinį garsą, todėl turint šį produktą, nesunkiai galite susikurti ir tikrą namų kino sistemą! Per “HEOS” aplikaciją galite klausytis internetinio radijo, kokybiškos muzikos, kuri bus transliuojama per “Spotify”, “Deezer”, “Tidal” ir t.t.

4. Denon DHT-S516H

TOP 5 SOUNDBARAI KALĖDOMS, Denon Store

Šis soundbaras yra puikus kainos ir kokybės santykis, kadangi už pakankamai žemą kainą Jūs gaunate ne tik soundbarą, bet ir žemų dažnių kolonėlę, kuri kaip ir soundbaras yra bevielė, o tai užtikrina patogumą ir kokybišką boso skambesį. Integruota „HEOS“ technologija taip pat užtikrina populiariausių internetinių muzikos platformų pasiekiamumą. Su “HEOS” technologiją jūs galite vienu metu prijungti ir kitus “HEOS” funkcionalumą palaikančius prietaisus į bendrą garso sistemą ir tos pačios dainos klausytis visuose namuose.

5. POLK MAGNIFI MAX

TOP 5 SOUNDBARAI KALĖDOMS, Denon Store

Įsigykite amerikiečių gamintojo “Polk” soundbarą ir kaip priedą gausite bevielę žemų dažnių kolonėlę! Ypač plonas soundbaro korpusas užtikrina kompaktiškumą, o specifinis garsiakalbių išdėstymas – aukštos kokybės garsą. Šiame produkte įmontuota begalės įvairiausių jungčių, todėl patogiai galėsite naudotis HDMI ARC privilegija, kuri leis jums patogiai valdyti soundbaro garso lygį su televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu, o analoginė garso signalo įvestis leist jums prie jo prijungti ir patefoną! “Polk Magnifi Max” turi galimybę prisijungti prie interneto tinklo ir transliuoti Jums muziką per jį, o jei interneto ryšio nėra, transliuoti muziką galite ir per “bluetooth”.