TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!

0

Kalėdos – dovanų metas, o kas galėtų būti geresnė dovana nei ausinės? Padovanokite savo šeimos nariams, artimiausiems draugams ar antrajai pusei galimybę klausytis muzikos kokybiškai!

Pristatome sąrašą ausinių, kurias geriausiai įvertino mūsų ilgamečiai klientai:

1. BEOPLAY H95

TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!, Denon Store

Šios ausinės sukurtos švenčiant garsaus danų gamintojo “Bang&Olufsen” 95 metų jubiliejų. Jos pasižymi nepaprastai efektyvia baterija, kuri muzikos klausytis leidžia net 38 valandas su įjungta triukšmo slopinimo funkcija. Ausinių garsiakalbiai yra padaryti iš titano ir neodimio magnetų, o tai užtikrina išskirtinį garso detalumą ir tikslumą. Beoplay H95 pagalvėlės padarytos iš tikros odos ir “memory foam” medžiagos, kuri suteikia aukščiausio lygio komfortą.

Naujiena iš Bang&Olufsen – ikona “Beoplay H95”

B&O inžineriniai sprendimai leido sukurti adaptyvią triukšmo slopinimo funkciją, kuri naudoja mikrofonus ir garsiakalbius automatiškai prisitaikančius prie aplinkos ir reaguojančius pagal ją. Esant didesniam triukšmo kiekiui aplink, triukšmo slopinimo funkcija veiks stipriau. Ausinės yra sulankstomos ir turi tvirtą aliuminio dėklą, tai yra didelis privalumas keliautojams! Beoplay H95 aprašymą vainikuoja elegantiškas, estetiškai išbaigtas dizainas, kuriuo “B&O” prekinis ženklas išsiskiria iš kitų gamintojų.

2. BEOPLAY H9 3GEN

TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!, Denon Store

“Bang&Olufsen” garso inžinieriai sugebėjo šias ausines pagaminti taip, kad jos išgautų sodrų, galingą ir turtingą garsą. Šios “B&O” ausinės turi integruotą “Google Assistant”, kuris Jums padės daugybėje situacijų: paleisti pageidaujamą dainą, norint sužinoti vietinius orus, gauti naujausius pranešimus. Su aktyvia triukšmo slopinimo funkcija ir “Google Assistant” ausinės veikia net iki 25 valandų, o jei keliaujant jos išsikrautų, visuomet galite pasijungti ausines su laidu ir klausytis muzikos neribotą laiką. Elegantiškų ausinių lankelis pagamintas iš ėriuko odos, o “memory foam” pagalvėlės užtikrins ilgalaikį komfortą.

3. BOSE NC700

Šios bevielės ausinės turi daugybę funkcijų, kurios padarys muzikos klausymą ar pokalbius telefonu dar patogesnius. Ausinės turi integruotus “Google Assistant” ir “Amazon Alexa”, kurie palengvina ausinių valdymą. NC 700 suteikia galimybę pasirinkti net 11 triukšmo slopinimo lygmenų. Ausinių baterija laikys iki 20 valandų, o jas įkrausite tik per 2.5 valandos. Integruota greito įkrovimo funkcija, kuri leidžia ausines įkrovus per 15 minučių naudotis jas net 3.5 valandos. NC 700 turi net aštuonis mikrofonus, iš kurių šeši skirti triukšmo slopinimo funkcijai. Bose ausinės pasižymi minkštu bosu, kokybiškais pokalbiais telefonu ir patraukliu dizainu.

4. DALI IO6

TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!, Denon Store

Dali IO6 bevielės ausinės suteikia ne tik aukščiausios kokybės garsą, tačiau ir nepaprastą patogumą. Didžiausi ausinių privalumai yra kokybiškai veikianti triukšmo slopinimo funkcija, patvarus dizainas ir nepaprastai efektyvi baterija, kuri suteikia galimybę muzikos klausytis net iki 60 valandų naudojant šias ausines be triukšmo slopinimo funkcijos ir 30 valandų su triukšmo slopinimo funkcija.

5. DENON AH-GC30

TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!, Denon Store

Denon AH-GC30 ausinėse yra naudojam “Free Edge” garsiakalbiai. Jie padaryti iš dvigubos membranos, o tai ženkliai sumažina garso iškraipymus, todėl garsas tampa dar švelnesnis, ryškesnis bei natūralesnis. Šios ausinės Jūsų pokalbiams telefonu suteiks nepaprastą aiškumą ir aukščiausios kokybės garsą. Naudojamos “Clear Voice Capture” technologijos dėka, ausinėse esantys mikrofonai reaguoja į aplinkos dirgiklius, tokius kaip vėjo šnypštimas, aidai, ir juos slopina. Ausinės susilanksto ir turi saugų dėklą, todėl yra patogiai transportuojamos. Triukšmo slopinimo funkcija gali veikti skirtingais režimais: lėktuvo režimas yra skirtas efektyviai slopinti lėktuvo variklių keliamą triukšmą, todėl puikiai tinka daug keliaujantiems. Biuro režimas tildo smulkius aplinkos dirgiklius, todėl užtikrins tylą dirbant ir susikaupti bus dar paprasčiau. Miesto režimas yra užprogramuotas taip, kad sumažintų miesto keliamą šurmulį, kuris gali trukdyti mėgautis muzika.

6. LISTEN WIRELESS

TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!, Denon Store

Prancūzų gamintojo “Focal” ausinės “Listen Wireless” rinkoje jau labai ilgą laiką, tačiau savo kokybe niekuo nenusileidžia naujiems, kitų gamintojų produktams. Ausinėse naudojami specialūs milaro ir titano garsiakalbiai, kurie ausinėms suteikia kietą, skardų skambėjimą, kuris geriausiai išryškėja džiazo ar klasikinės muzikos melomanams. Ausinių lankelis yra nepaprastai patogus ir gali nepažeidžiamas lankstytis į visas puses.

7. BEOPLAY H4 2GEN

TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!, Denon Store

Išskirtinis “Bang&Olufsen” dizainas neaplenkė ir H4 2GEN. “Memory Foam” medžiaga užpildytos pagalvėlės, kurių paviršių dengianti ėriuko oda suteiks neapsakomą komfortą muzikos klausantis net ir labai ilgą laiką. 40mm garsiakalbiai detaliai perteikia gilius bosus ir skaidrius aukštus dažnius, o ausinėse integruoti mygtukai leis ne tik patogiai valdyti garso lygį, tačiau ir atsiliepti į skambučius bei perjungti kūrinius.

8. ATH-M50X

Audio Technica” gamintojo ausinės garsą perteikia labai detaliai. Šis modelis turi didesnius nei įprasta, net 45mm garsiakalbius, kurių ritės yra pagamintos iš variu plakiruoto aliuminio. Šis inžinerinis sprendimas garsui suteikia tikslumo. Ausų kaušeliai yra labai sandarūs, todėl puikiai izoliuoja garsą. Šios laidinės ausinės dažnai naudojamos studijoje, todėl sukurtos taip, kad užtikrintų komfortą jų klausantis labai ilgai.

9. JAYS Q-SEVEN WIRELESS

TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!, Denon Store

Švedų gamintojas “Jays” sukūrė ypatingai lengvas ir patogias ausines, kurios užtikrina aukšto lygio garso kokybę. q-Seven turi integruotą triukšmo slopinimo funkciją, su kuria mėgautis muzika galėsite visiškoje tyloje. Ausinėse yra integruoti mikrofonai, kurie suteikia laisvų rankų įrangos funkcionalumą, todėl šios ausinės bus naudingos ir pokalbių telefonu metu. Nors ausinės lengvos, tačiau jų baterija pakankamai talpi. Ausinės, nenaudojant triukšmo slopinimo funkcijos gali veikti iki 30 valandų, o su triukšmo slopinimo funkciją apie 20 valandų.

10. JAYS X-FIVE WIRELESS

TOP 10 AUSINIŲ KALĖDOMS!, Denon Store

x-Five Wireless” užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį. Kaip ir visuose švedų gamintojo “Jays” modeliuose pagrindiniu ausinių privalumu tampa jų išskirtinis lengvumas, tačiau “X-Five Wireless” dar labiau nustebina, nes šių ausinių svoris yra tik 150g! Išsiskiria ir savo ilgai funkcionuojančia baterija, kuri budėjimo režime gali veikti iki 300 valandų. “Memory foam” medžiaga padarys muzikos klausymą patogiu kiekvienam. Ausinės susilanksto, todėl gali būti patogiai gabenamos, kad galėtumėte jas visuomet turėti po ranka.