POPULIARIAUSIŲ PATEFONŲ TOP 5

0

Pastaruoju metu patefonai išgyvena tikrą renesansą. Kiekvienuose namuose jie sukuria nepaprastą jaukumą. Patefonų būna įvairiausių, nuo tų, kurie skirti pradedantiesiems klausytojams, iki sukurtų tikriems melomanams.

Pristatome daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukusius mūsų patefonų TOP 5:

1. Denon DP-400

POPULIARIAUSIŲ PATEFONŲ TOP 5, Denon Store

Japonų gamintojas “Denon” sukūrė nepaprastą patefoną, kuris pasižymi puikia estetine išvaizda ir modernumu. Vien patefono tonarmas yra išskirtinės išvaizdos. Jis automatiškai pasikels kai plokštelė baigs groti, taip pat jis užtikrina itin skaidrų garsą, mažindamas muzikinius iškraipymus. Šis patefonas turi integruotą korekcinį stiprintuvą, kitaip vadinamą fonokorektoriumi, kuris gali būti įjungiamas arba išjungiamas labai paprastai, gale esančioje patefono panelėje. Galima naudoti ir MM ir MC tipo galvutes. Naudojant bet kurią iš jų išgausite prestižinį skambėjimą.

2.Denon DP-300F

POPULIARIAUSIŲ PATEFONŲ TOP 5, Denon Store

Pilnai automatinis DP 300F patefonas leis jums muzikos skambesį išgauti vieno mygtuko paspaudimu, o kai grojimas bus baigtas, tonarmas sugrįš į savo pradinę padėtį automatiškai. Patefonas naudoja savo fonokorektorių, todėl jei stiprintuvas jo neturi, tai nėra problema.

3. Audio-Technica AT-LP5

POPULIARIAUSIŲ PATEFONŲ TOP 5, Denon Store

“Audio Technica” visuomet pasižymi savo išskirtine kokybę, nesvarbu ar kuria ausines, ar patefonus. Už savo kainą šis patefonas yra ypatingai kokybiškas. AT-LP5 turi ,,J” raidės formos tonarmą, kuris yra pagamintas pagal septintojo ir aštuntojo dešimtmečių A-T patefonų modelius. Tonarmas yra pagamintas su specialia metalinė pakabos sistema ir ypatingu tikslumu pasižyminčiais guoliais bei reguliuojama anti-skatingo kontrole. Labai svarbu paminėti, kad šis patefonas padarytas iš vibracijas slopinančių medžiagų, todėl garso iškraipymai sumažėja iki minimalaus lygmens.

4. Pro-Ject PRIMARY E PHONO

POPULIARIAUSIŲ PATEFONŲ TOP 5, Denon Store

Šio patefono diskas padarytas iš labai kietos medžiagos – akrilo. Kuo tvirtesnė disko ar pado medžiaga, tuo ji labiau sumažina garso iškraipymus. „Pro-Ject“ patefonų gamintojas, bendradarbiaudamas su Danijos gamintoju „Ortofon“, gaminančiu aukštos kokybės patefonų galvutes, montuoja jas ant visų „Pro-Ject“ patefonų. Šios galvutės pasižymi ilgaamžiškumu ir puikios kokybės garsu.

5. Denon DP-29F

POPULIARIAUSIŲ PATEFONŲ TOP 5, Denon Store

Šis “Denon” patefonas yra pradinio lygmens, skirtas daugiau naujokams patefonų srityje. Tai idealus kainos ir kokybės santykis. Pilnai automatinis patefonas užtikrina aukščiausio lygio patogumą. Jums nereikės nieko daryti, tiesiog paspaudžiate mygtuką ir mėgaujatės kokybiška muzika savo namuose. Šis patefonas yra neįtikėtinai lengvas, todėl saugiai įpakavus gali būti labai lengvai transportuojamas.