Naujiena soundbar garso sistemų pasaulyje – „Polk Magnifi 2“

0

Amerikiečių gamintojas „Polk Audio“ jau ne pirmą kartą sudrebina soundbar garso sistemų pasaulį. Šįkart naujoji „Polk Magnifi 2“ soundbar garso sistema yra kiek labiau rafinuota ir užtikrinanti naujos kartos garso subtilumą.

„Polk Audio“ jau beveik 50 metų gamina pačią įvairiausią garso įrangą. Nemenka patirtis leidžia šiam gamintojui ne tik laikytis tradicija tapusių inžinerinių sprendimų, tačiau ir eksperimentuoti. Dar visiškai šviežiai sukurta bei pasauliui pristatyta soundbar garso sistema „Polk Magnifi 2“ jau spėjo sulaukti tarptautinio pripažinimo, kuris tėra akivaizdus įrodymas, jog ši garso sistema yra neabejotinai verta dėmesio.

Puiki sąsaja su įvairiausiais televizoriais

Naujiena soundbar garso sistemų pasaulyje – „Polk Magnifi 2“, Denon Store

Akivaizdu, jog šiuolaikiniai televizoriai negali suteikti pačios aukščiausios kokybės garso. Ploni televizorių korpusai tiesiog apriboja gamintojo galimybes integruoti didesnius ar kokybiškesnius garsiakalbius, todėl ir pats garsas tampa tik simboliniu. Puikiai suprantama, jog pagrindinis soundbar garso sistemų tikslas – suteikti televizoriui kokybišką bei pilnavertį skambėjimą. Būtent todėl šio tipo garso sistemos pasižymi ne tik plonu, ilgu korpusu, tačiau ir bendroje komplektacijoje esančia beviele žemų dažnių kolonėle. Tai reiškia, jog pats soundbaras ne tik neužstoja televizoriaus ekrano, tačiau ir pasirūpina žemų dažnių diapazonu. „Polk Audio Magnifi 2“ taip pat savyje turi ir HDMI CEC jungtį, kuri ne tik užtikrina pilnavertiška susijungimą su bet kokiu išmaniuoju televizoriumi, tačiau ir leidžia valdyti soundbar garso sistemos garso lygį televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu.

Muzikos transliavimo galimybės bei garso autentiškumą užtikrinančios technologijos

Naujiena soundbar garso sistemų pasaulyje – „Polk Magnifi 2“, Denon Store

Akivaizdu, jog bevielis muzikos transliavimas vis dar išlieka pačiu populiariausiu muzikos klausymosi būdu. Būtent todėl gamintojas į „Magnifi 2“ soundbar garso istemą integravo „ChromeCast“ funkcionalumą, leidžiantį transliuoti muziką iš pačių populiariausių internetinių muzikos transliavimo platformų. Žinoma, šiai technologijai yra reikalingas interneto ryšys. Tačiau, jeigu patalpoje interneto nėra – muzikos transliavimą leidžia „Bluetooth“ technologija. Be plačių muzikos transliavimo galimybių, „Magnifi 2“ taip pat pasižymi ir puikiai atkūriamu erdviniu garsu. Integruota garsioji „SDA“ technologija leidžia sukurti virtualius aukščio kanalus bei pilnai apgaubiantį erdvidį garsą, kuris suteik filmams bei muzikai dar didesnę vertę.

Naujiena soundbar garso sistemų pasaulyje – „Polk Magnifi 2“, Denon Store

Beje, „Polk Magnifi 2“ taip pat leidžia valdyti balso bei vokalo garso lygį, nekeičiant bendro garso lygio. Visos šios savybės suteikia „Polk Magnifi 2“ soundbar garso sistemai kokybiškos namų kino sistemos statusą, leidžiantį mėgautis ne tik kokybišku filmų garsu, tačiau ir mėgstamiausia muzika.