Naujiena iš Bang&Olufsen – ausinės “Beoplay H95”

0

Švenčiant 95 metų įmonės sukaktį Bang&Olufsen pristato aukščiausios klasės Beoplay H95 ausines su triukšmo slopinimo funkcija. H95 siūlo išskirtinę garso kokybę, atnaujintus, iš titano pagamintus garsiakalbius bei pačią pažangiausią “adaptyvią triukšmo slopinimo funkciją.” Šis derinys leis jums pasinerti į užburiantį ir niekeno netrukdomą garsų pasaulį.

Bang&Olufsen skambesys

Naujiena iš Bang&Olufsen – ausinės “Beoplay H95”, Denon Store

Ausinės aprūpintos dvejais iš titano pagamintais garsiakalbiais, kuriuos kontroliuoja visiškai atnaujintas DSP procesorius. Naudodami ilgametę patirtį inžinieriai sukūrė unikalią „Signature“ muzikos skambėjimo funkciją kurią galėsite pasirinkti B&O aplikacijoje.

Komfortas

Naujiena iš Bang&Olufsen – ausinės “Beoplay H95”, Denon Store

Naujosios H95 ausinės sukurtos naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Vienas svarbiausių aspektų yra tai, kad tai pirmosios ausinės kurios visiškai apglėbia ausį. Tai reiškia, kad ausinės yra sukurtos ilgam nešiojimui ir klausytojui suteikia maksimalų komforto jausmą. Pagalvėlėms pagaminti naudojama tikra oda bei „memory foam“ medžiaga leisianti pajusti dar neregėtą patogumą. Ausinių pagalvėlės tvirtinasi prie korpuso magnetų pagalba, tad esant poreikiui pakeisti pagalvėles bus kaip niekad lengva.

Adaptyvi triukšmo slopinimo funkcija

Naujiena iš Bang&Olufsen – ausinės “Beoplay H95”, Denon Store

B&O inžinieriai sukūrė naująją adaptyvią triukšmo slopinimo funkciją kuri naudoja mikrofonus ir garsiakalbius, kad automatiškai galėtų prisitaikytų prie jūsų aplinkos. Tai sudėtingesnis ANC tipas, kai triukšmo slopinimo lygis skaitmeniniu būdu prisitaiko prie aplinkos. Kuo didesnis triukšmo lygis yra aplink jus, tuo smarkiau veikia ir triukšmo slopinimas.

Ausinių kompaktiškumas

Naujiena iš Bang&Olufsen – ausinės “Beoplay H95”, Denon Store

Itin patogias ausines sustiprina elegantiškas, sulankstomas dizainas. Visiškai atnaujintas ausinių korpusas pirmą kartą turi galimybę būti sulankstomas, o tvirtame bei kietame dėkle kuris pagamintas iš aliuminio jūsų ausinės bus visada saugios, kad ir kur bekeliautumėte.

Pagrindinės techninės specifikacijos:

 • Baterijos darbo laikas: iki 38 valandų su įjungta triukšmo slopinimo funkcija;
 • Adaptyvi triukšmo slopinimo funkcija;
 • 40mm skersmens elektro-dinaminiai iš titano pagaminti garsiakalbiai;
 • Dažnių diapazonas: 20-22,000 Hz;
 • Atnaujinti garso ir triukšmo slopinimo valdikliai ant ausinių
 • Lietimui jautrus paviršius;
 • Keičiamos pagalvėlės;
 • Sulankstomos ausinės;
 • Aliuminis dėklas;
 • Spalvos: juoda ir pilka.