Kompaktiškas, tačiau neįtikėtinai galingas – Naim Mu-So 2

0
naim-mu-so 2

Kompaktiškas, tačiau neįtikėtinai galingas – Naim Mu-So 2, Denon Store

Šiomis dienomis žmonės vis dažniau ieško įgarsinimo sprendimų, kurie būtų kompaktiški bei turėtų integruotas tinklo grotuvo funkcijas. Toks funkcionalumas leidžia paprastai bei be didesnių pastangų klausytis muzikos ją transliuojant tiesiai iš interneto. Tokiu atveju visą muzikos duomenų srautą kolonėlė gauna tiesiai iš interneto, o išmanusis telefonas tampa elementariu nuotolinio valdymo pulteliu. Žinoma, toks funkcionalumas reikalauja interneto ryšio tam, kad kolonėlė veiktų pilnavertiškai. Jeigu interneto ryšio patalpoje nėra, Naim Mu-So 2 bevielė kolonėlė gali būti taip pat naudojama ir Bluetooth ryšiu, kuris taip pat leidžia transliuoti muziką bevieliu būdu.

Kompaktiškas, tačiau neįtikėtinai galingas – Naim Mu-So 2, Denon Store

Funkcionalumas, užtikrinantis visapusišką patogumą

Jokia paslaptis, jog šiais laikais žmonės taip pat ieško garso įrangos, kurią būtų galima prijungti bei kartu įgarsinti ir televizorių. Įprastai televizoriaus įgarsinimui yra naudojamos soundbar garso sistemos arba stiprintuvai su pasyvių kolonėlių komplektu. Žinoma, tokio tipo sistemoms toli gražu ne visi turi reikiamos vietos namuose. Tuo tarpu Naim Mu-So 2 bevielė kolonėlė taip pat turi integruotą HDMI ARC įvestį, kuri leidžia šią garso sistemą paprastai, tačiau be galo patogiai prijungti prie televizoriaus bei valdyti ją televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu. Tai padeda suteikti visapusišką naudojimosi šia kolonėle komfortą bei, žinoma, pridėtinę vertę.

Naim prekės ženklu pažymėtos bevielės kolonėlės taip pat turi ir specialiai jų valdymui sukurtą programėlę, kuri leidžia muzikos klausytis dar paprasčiau. Šioje programėlėje yra integruotos kelios muzikos transliavimo platformos, internetinis radijas bei, žinoma, bevielės namų garso sistemos funkcionalumas. Būtent tai reiškia, jog Naim bevielės kolonėlės taip pat gali būti naudojamos ir bevieliam namų įgarsinimui sukuriant bevielę namų garso sistemą.

Kompaktiškas, tačiau neįtikėtinai galingas – Naim Mu-So 2, Denon Store

Naim Mu-So 2 – garso kokybė, kurios nusipelnė kiekvienas

Akivaizdu, jog tikrai ne visos bevielės garso sistemos bei kolonėlės suteikia kokybišką garso atkūrimą, tačiau Naim Mu-So 2 tą tikrai gali. Išskirtinės struktūros bei išdėstymo garsiakalbių sistema yra pasiruošusi atkurti puikiai subalansuotą bei dinamiškais žemais dažniais praturtintą garsą, kurio tikrai užteks net ir didesnėms patalpoms. Ne paslaptis, jog jau kurį laiką Naim glaudžiai bendradarbiauja su puikiai visame pasaulyje žinomu garso kolonėlių gamintoju Focal. Savo ruožtu Focal gamintojas ryškiai prisidėjo prie šios garso sistemos projektavimo bei gamybos. Trumpiau tariant, Naim Mu-So 2 bevielė kolonėlė pasižymi universaliu skambėjimo braižu, kuris tinka bet kokio muzikos stiliaus perklausoms.

Prabanga dvelkianti kokybė

Vos pažvelgus į šią garso kolonėlę iš karto yra jaučiami aukštos kokybės pojūčiai, kuriuos suteikia tvirtas aliuminio korpusas, viršuje esanti bei lietimams jautri valdymo panelė, šiuolaikiško dizaino principus išlaikančios bei garsiakalbius dengiančios grotelės. Ne veltui gamintojas Naim yra laikomas ypač aukštos klasės garso įrangos gamintoju. Puikus to pavyzdys – šio prekinio ženklo logotipu pažymėtos garso sistemos yra montuojamus į prabangos įrodymu tapusius Bentley automobilius.