Kompaktiškas bei tinkantis viskam – „Denon CEOL N11 DAB”

0

Mini stereo sistemų pasaulį sudrebino dar viena naujovė, glaudžiai susijusi su bevielėmis muzikos transliavimo bei bevielės namų garso sistemos galimybėmis. Jau daugiau nei 110 metų patirtį turintis japonų gamintojas „Denon“ išleido atnaujintą „Ceol“ serijos mini stiprintuvą, turintį praktiškai visas muzikos transliavimo galimybes.

Naujovės

Kompaktiškas bei tinkantis viskam – „Denon CEOL N11 DAB”, Denon Store

Denon Ceol N11“ mini stereo stiprintuvas savyje turi begalę skirtingų muzikos transliavimo galimybių, kurias užtikrina integruotas CD grotuvas, tinklo grotuvas, „Bluetooth“ bei stiprintuve esančios įvestys. Nors funkcionalumo prasme naujasis „Ceol N11“ ir išliko panašus į „Ceol N10“ mini stereo stiprintuvą, tačiau pokyčių visgi netrūksta. Šįkart gamintojas nusprendė, jog stabilus stiprintuvo veikimas turėtų būti prioritetas, ties kuriuo reikėtų investuoti daugiau. Būtent todėl „Denon“ atnaujino šiame stiprintuve esančią tinklo plokštę, todėl nuo šiol džiaugtis plačiomis tinklo grotuvo funkcijomis bus dar maloniau. Stabilesnis interneto ryšys leidžia išvengti pašalinių trikdžių, kurie dažnai lemia transliuojamos muzikos striginėjimą ar pašalinti atsitiktinius interneto ryšio praradimus. Kita naujovė – atnaujinta operacinė sistema, užtikrinanti dar spartesnį stiprintuvo veikimą bei jo konfiguracijos atlikimą. Atnaujinta operacinė sistema taip pat daro teigiamą įtaką ir stiprintuvo valdymui programėle.

Viskas viename

Panašu, jog „Denon“ gamintojo siekis sukurti kompaktišką prietaisą, skirtą visiems galimiems muzikos klausymosi poreikiams, pasiteisino. „Denon Ceol N11“ suteikia galimybę klausytis muzikos iš CD, kas vis dėlto dar vis išlieka tikrai paklausiu muzikos klausymosi būdu. Priežastis, kodėl CD dar vis randa savo vietą muzikos rinkoje yra gana paprasta – aukšta garso kokybė. Tačiau reikėtų pabrėžti, jog šiais laikais yra ir kitų būdų, leidžiančių mėgautis aukščiausia garso kokybe. „Denon Ceol N11“ turi integruotą aukštos kokybės S/A signalo keitiklį bei galingą DSP procesorių. Būtent šių komponentų dėka, „Ceol N11“ stiprintuvas gali apdoroti ir aukštos raiškos garso formatus. Naudotojai taip pat turi galimybę pasirinkti, ar aukštos raiškos garso formatų klausytis iš USB laikmenos, ar transliuoti juos tiesiai iš interneto tinklo. Pirmąją galimybę suteikia stiprintuvo priekyje esantis USB lizdas, o antrąjį variantą leidžia integruota „Heos“ technologija, kuri taip pat šiam stiprintuvui suteikia dar ir pačias bevielės namų garso sistemos galimybes. Be visų šitų galimybių, kompaktiškasis „Denon Ceol N11“ taip pat gali tapti ir kokybiško televizoriaus garso priežastimi. Integruota optinė įvestis leidžia prie stiprintuvo prijungti bet kokį skaitmeninį garso šaltinį, turintį optinę įvestį. Analoginio garso mylėtojai taip pat galės išnaudoti ir analoginę RCA įvestį, leidžiančią prie šio stiprintuvo prijungti patefoną ar kitą analoginį garso šaltinį.

Kompaktiškas bei tinkantis viskam – „Denon CEOL N11 DAB”, Denon Store

Denon Ceol N11“ taip pat pasižymi ir minimalistiniu dizainu, leidžiančiu stiprintuvą paprastai priderinti prie bet kokio interjero. Stiprintuvo viršus yra padengtas specialiu, įbrėžimams atspariu paviršiumi, kuriame taip pat yra integruota ir pagrindinio valdymo panelė su prisilietimams jautriais mygtukais. Kompaktiško dydžio stiprintuvo korpusas užtikrina, kad stiprintuvas tilps praktiškai bet kur.