Išmanieji namų sprendimai – Marmitek

0

Pagaliau išpopuliarėjus išmaniesiems namų sprendimams, vis daugiau gamintojų nusprendžia žengti į šią rinką. Tokį šio segmento populiarumą lemia sąlyginai prieinama kaina bei patogumas, kurį šios sistemos suteikia.

Olandų gamintojas „Marmitek“ jau nuo 1997 m. gamina įvairius sprendimus namams, suteikiančius vartotojams galimybę naudotis įranga bet kurioje namų vietoje ir aplinkui. „Marmitek“ asortimente galima rasti pačius išmaniausius produktus, leidžiančius esamą ir naujai įdiegtą įrangą puikiai derinti tarpusavyje. Be to, šaunu, jog šis gamintojas siūlo ir priedus, kurie sukuria dar daugiau galimybių nekeičiant jau esamos namų įrangos. Sąvoka „puikus kainos bei kokybės santykis“ šios produkcijos apibūdinimui net netinka, nes tai labiau yra „puiki kokybė už tikrai mažą kainą“. Būtent žema kaina ir puiki „Marmitek“ produkcijos kokybė ir lėmė tai, jog pastaraisiais metais šio segmento Olandijos rinkoje, „Marmitek“ produkcija buvo pati populiariausia. O dabar džiaugiamės galėdami šį išskirtinumą atsivežti ir į Lietuvą.

Išmanusis apšvietimas

Išmanieji namų sprendimai – Marmitek, Denon Store

„Marmitek“ išmaniųjų lempų įdiegimas nereikalauja jokių papildomų instaliacijos darbų, todėl pradėti naudotis šia produkcija yra neįtikėtinai paprasta. Iš esmės, užtenka tik įsukti lemputę į norimą šviestuvą. Lempos savyje turi integruotą Wi-Fi modulį, kuris leidžia šiuos apšvietimo elementus bevieliu būdu prijungti prie interneto tinklo, taip suteikiant jiems plačias valdymo programėle galimybes. Programėlė leidžia valdyti šviesos intensyvumą, šviesos temperatūrą bei nustatyti laiką, kada lempos turėtų įsijungti automatiškai. „Smart Me“ programėlė taip pat suteikia galimybę apšvietimą valdyti iš bet kurios vietos, o tai reiškia, kad jų valdymui nebūtinai reikia būti namuose. Priklausomai nuo modelio, „Marmitek“ išmaniosios lempos gali ne tik keisti apšvietimo temperatūrą, tačiau ir keisti šviesos spalvą. Šią galimybę užtikrina lempų viduje integruoti RGB šviesos diodai. Gamintojas reglamentuoja, jog šios RGB lempos yra pajėgios atkurti net 16 milijonų skirtingų atspalvių, kas mūsų nuomone – tikrai daug. Žinoma, faktas, jog šios lempos yra valdomos programėle išmaniajame įrenginyje, nereiškia, kad jų negalima įjungti ar išjungti jau esamu šviesos jungikliu sienoje. Patogu ir tai, jog šios lempos kuo puikiausiai veikia su „Google Assistant“ bei „Amazon Alexa“ valdymo balsu platformomis, todėl lempas bus galima valdyti ir balsu.

Kiti išmanūs sprendimai

Išmanieji namų sprendimai – Marmitek, Denon Store

„Marmitek“ gamina ir kitus produktus, taip pat priklausančius išmaniųjų namų segmentui. Vieni populiariausių šio prekės ženklo produktų yra išmaniosios rozetės bei vaizdo stebėjimo kameros. Kaip ir lempos, šie prietaisai taip pat turi valdymo programėle galimybę. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog rozetė yra gana primityvus prietaisas, kuriam Wi-Fi funkcionalumas negali suteikti jokių naudingų savybių, tačiau realybėje valdymas programėle taip pat naudingai pasitarnauja. Ta pati „Smart Me“ programėlė leidžia nuotoliniu būdu įjungti arba išjungti rozetę net ir būnant toli nuo namų. Visų pirma, tai suteikia papildomą saugumą bei galimybę akimirksniu išjungti visus namuose esančius elektros prietaisus prasidėjus audrai, kurią lydi stipri perkūnija. Lygiai taip pat galima išjungti ir lygintuvą, kurį, galbūt, pamiršote paskubomis išlėkę į kasdienius darbus. Be nuotolinio rozetės įjungimo bei išjungimo, rozetė taip pat gali fiksuoti energijos suvartojimą, kurį bus patogu stebėti programėlėje. „Marmitek“ vaizdo stebėjimo kameros, savaime suprantama, yra skirtos saugumui namuose užtikrinti. Galimybė bet kada prisijungti bei tiesiogiai stebėti savo namus bei aplinką neabejotinai užtikrins papildomą saugumo jausmą. Net keli skirtingi kamerų modeliai leis patogiai stebėti ne tik namų vidų, tačiau ir lauką. Įrašomos Full-HD 1080p vaizdo raiškos pilnai užtenka įžiūrėti net ir menkiausioms detalėms, o infraraudonųjų spindulių funkcija vaizdą leis matyti net ir nakties metu.