DENON AVR-X1700H – naujoviškas požiūris į namų kiną

0

Natūralu, jog laikui bėgant žmonių požiūris į namų kino sistemas keičiasi. Dar visai neseniai gyvavusius paprastus namų kino stiprintuvus pakeitė kur kas platesnį funkcionalumą turinti Denon AVR namų kino stiprintuvų serija. Nors naująją Denon AVR namų kino stiprintuvų seriją sudaro net keli skirtingi namų kino stiprintuvo modeliai, tačiau pačiu populiariausiu išlieka Denon AVR-X1700H.

DENON AVR-X1700H – naujoviškas požiūris į namų kiną, Denon Store

Funkcionalumas, pritaikytas šiuolaikiškam gyvenimo būdui

Ne paslaptis, jog bene didžiausias Denon AVR-X1700H namų kino stiprintuvo privalumas – platus funkcionalumas, pritaikytas šiuolaikiškam gyvenimo būdui. Tai reiškia, jog nuo šiol šis namų kino stiprintuvas leidžia mėgautis ne tik erdviniu filmų garsu, tačiau taip pat ir didesnių pastangų nereikalaujančiu muzikos transliavimu iš internetinių muzikos transliavimo platformų, tokių kaip TIDAL ar Spotify. Taip pat didelę įtaką naudojimosi patogumui suteikia ir galimybė naudotis internetiniu radiju ar net beviele namų garso sistema. Šiuo atveju pastaroji veikia su visais produktais, turinčiais integruotą HEOS technologiją. Tam kuo puikiausiai tinka tiek Denon tinklo grotuvus turintys stiprintuvai, tiek ir Denon Home serijai priklausančios bevielės kolonėlės. Visas bevielės namų garso sistemos funkcionalumas yra valdomas naudojant HEOS programėlę, kuri leidžia ne tik pasiekti visas muzikos transliavimo platformas, tačiau taip pat ir valdyti komponentų garso lygius, juos tarpusavyje grupuoti ir atlikti dar begalę skirtingų veiksmų.

DENON AVR-X1700H – naujoviškas požiūris į namų kiną, Denon StoreStiprintuvo galinėje dalyje yra įmontuotos net kelios HDMI įvestys, kurios leidžia prie šio namų kino stiprintuvo prijungti ir kitus garsą bei vaizdą perduodančius įrenginius, tokius kaip žaidimų konsolės, kompiuteriai ir dar daugiau. Tuo tarpu pagrindinė HDMI ARC jungtis yra skirta tiesioginiam stiprintuvo pajungimui su televizoriumi. ARC funkcionalumas suteikia galimybę stiprintuvą valdyti televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu, o tai – bene didžiausią patogumą formuojanti savybė, kuria džiaugiasi kiekvienas, pasirinkęs Denon AVR-X1700H.

Viduje esantys komponentai, padedantys sukurti puikią garso kokybę

Akivaizdu, jog korpuso viduje esantys komponentai yra būtent tai, kas daro didžiausią įtaką garso kokybei. Būtent dėl šios priežasties gamintojas Denon šių namų kino stiprintuvų gamybai skiria ypač didelį dėmesį. Tai reiškia, jog patys komponentai yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, padedančių sukurti kokybišką garso atkūrimą bei nepriekaištingą garso signalo apdorojimą. Įtaką garso signalo apdorojimui taip pat daro ne tik patys komponentai, tačiau ir bendras jų išdėstymas. Teisingai bei tikslingai išdėstyti skirtingi elektronikos komponentai leidžia užtikrinti kuo trumpesnį garso signalo kelią, kuriuo keliauja pats garso signalas. Taip reiškia, jog trumpesniu keliu keliaujantis signalas greičiau pasiekia savo galutinį tikslą bei mažiau išsikraipo. Visi šie technologiniai sprendimai padeda išgauti puikią garso kokybę ne tik žiūrint filmus, tačiau taip pat ir klausantis muzikos.

DENON AVR-X1700H – naujoviškas požiūris į namų kiną, Denon Store

Sukurtas ne tik filmams, tačiau taip pat ir muzikai

Šiais laikais vis dar gyvuoja įsitikinimas, jog namų kino stiprintuvai yra sukurti būtent filmų žiūrėjimui, tačiau dažniausiai tai tėra klaidingi įsitikinimai. Šiandien Denon AVR-X1700H jau taip pat yra visapusiškai pritaikytas ir muzikos klausymuisi. Ant nuotolinio valdymo pultelio esantys specialūs mygtukai leidžia akimirksniu atjungti visus, išskyrus pagrindines kolonėles įgarsinančius kanalus. Taip stiprintuvo naudotojai įgauna galimybę klausytis muzikos stereo režimu. Žinoma, muzikos taip pat galima klausytis naudojant ir kitus garso dekodavimo režimus, tokius kaip Multi-Channel Stereo ar Surround. Kiekvienas šių režimų garsą savotiškai pakeičia, todėl pasirinkti reikėtų tą, kurio skambėjimas yra maloniausias. Taip pat vienas iš didžiausių Denon AVR-X1700H teikiamų privalumų – 2 zonų įgarsinimo galimybė. Nors šis namų kino stiprintuvas turi 7 kanalus, prie kurių galima prijungti 7 kolonėles turinčią namų kino sistemą, tačiau taip pat egzistuoja galimybė šeštą bei septintą kanalus naudoti antros zonos įgarsinimui. Dažniausiai žmonės šiuo kanalus ir išnaudoja būtent antros zonos įgarsinimui.