Dar pažangesnis namų kinas – „Denon AVR-X700H“

0

Kiekvienais metais pasirodanti atnaujinta „Denon AVR“ namų kino stiprintuvų serija vis labiau stebina inovatyviais inžineriniais sprendimais bei nuolat tobulinamu šių įrenginių funkcionalumu. Ne išimtis ir naujoji „AVR-X700H“ namų kino stiprintuvų serija.

Plačios galimybės

Tiesa, daugybė naujosios namų kino stiprintuvų serijos bruožų išliko nepakitę, ir tai įrodo nepasikeitęs šių stiprintuvų kanalų skaičius, signalo išvesties galia ar didžioji dalis vidaus komponentų. Išliko ir tos pačios tinklo grotuvo – bevielio muzikos transliavimo funkcijos, valdymas programėle bei tas pats erdvinio ar aukštos raiškos garso formatų palaikymas. Iš esmės, „Denon“ namų kino stiprintuvai yra tobulai pritaikyti bendram jų veikimui su išmaniaisiais televizoriais, todėl tai gali būti puikus sprendimas tiems, kurie siekia savo televizoriui suteikti išskirtinai kokybišką garsą bei pasinerti į beribį namų kino pasaulį. Nors galimybė valdyti stiprintuvą televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu šiais laikais jau nieko nebestebina, tačiau dar kartą paminėti šią savybę yra gana svarbu, nes daugelio nuomone, būtent tai ir yra vienas svarbiausių aspektų, suteikiančių naudotojui begalinį patogumą. Ta pati situacija galioja ir internetinėms muzikos transliavimo galimybėms. Bevieliu būdu prie interneto tinklo prisijungti galintys „Denon AVR“ namų kino stiprintuvai palaiko „Heos“ technologiją, kuri ne tik leidžia transliuoti muziką iš pačių populiariausių muzikos transliavimo platformų, tačiau ir užtikrina plačias bevielės namų garso sistemos galimybes. Tai reiškia, jog „Denon AVR“ kartu su „Denon Home“ kolonėlėmis gali sudaryti bendrą garso sistemą, kuriai nereikia jokių papildomų laidų. Didelį išskirtinumą „Denon AVR“ namų kino stiprintuvams rinkoje suteikia pradinės konfiguracijos vėdlys, kuris pasirodo ekrane vos tik įjungus stiprintuvą pirmą kartą. Šis programinės įrangos elementas ne tik leidžia patogiai sukonfiguruoti norimą namų kino sistemą ar prijungti stiprintuvą prie interneto tinklo, tačiau ir leidžia sukalibruoti kolonėlių skleidžiamą garsą pagal individualią patalpos akustiką. Pradinės konfiguracijos vėdlys užtikrina, jog pilna stiorintuvo konfiguracija truktų vos kelias minutes, o „Denon AVR“ stiprintuvas būtų pilnai paruoštas kasdieniam naudojimui.

Tai, kas nauja

Dar pažangesnis namų kinas – „Denon AVR-X700H“, Denon Store

Kaip jau buvo minėta anksčiau, didžioji dalis septintos „Denon AVR“ namų kino stiprintuvų serijos savybių išlieka nepakitusios, tačiau naujovių netrūksta. Projektuodamas naująją seriją, gamintojas „Denon“ didžiausią dėmesį skyrė ne garso, tačiau vaizdo patobulinimui. Jau kurį laiką rinkoje galima rasti 8K vaizdo raiškos televizorių, tačiau pastarosios serijos nebuvo pilnai pritaikytos bendrai tokios konfiguracijos sąveikai. Tačiau naujai suprojektuotos bei stiprintuvuose integruotos HDMI 2.1 jungtys nuo šiol leidžia perduoti bei apdoroti net ir minėtos 8K raiškos vaizdą. Žinoma, šis naujas HDMI standartas neapsiriboja tik aukštesnės vaizdo raiškos apdorojimo galimybės. Didelį teigiamą efektą ypač turėtų pajausti vaizdo žaidimų mylėtojai, nes padidinta signalo sparta leidžia dar labiau sumažinti vaizdo bei garso vėlavimus. Atnaujintas vaizdo procesorius bei įvairiausios technologijos nuo šiol taip pat leidžia ir 4K vaizdo apdorojimą net 120 kadrų per sekundę sparta bei platesnį vaizdo dinaminį diapazoną. Premium klasės „Denon AVC-X6700H“ stiprintuvas taip pat turės visiškai naują „DTS:X Pro“ erdvinio garso formato dekodavimo galimybė, o tai reiškia ne ką kitą, kaip net trylikos kanalų garso paskirstimą bei apdorojimą. Nors šio modelio stiprintuvas turi 11 kanalų, tačiau jame esančios „Pre-Out“ išvestys leidžia prijungti papildomą stereo stiprintuvą ir panaudotį jį kaip maitinimo šaltinį priekinėms kololėms. Žinoma, dalis naujovių „AVR-X700H“ serijoje yra integruota gamykliškai, tačiau dalis jų bus įdiegta kartu su programinės įrangos atnaujinimais netolimoje ateityje.