Dali gamintojas pristato dar vieną seriją bevielių kolonėlių – „Oberon C“

0

Naujosioms technologijoms pritraukiant vis daugiau klientų danai sugalvojo atnaujinti vieną geriausių pagamintų serijų Oberon. Mintis paprasta – garso sistema kuri būtų visiškai bevielė ir teiktų maksimalų malonumą klausytojui. Čia ir atsiranda naujoji „Oberon C“.

Ši serija susideda iš kelių galimų variantų: Oberon 1 – lentyninės, pačios mažiausios kolonėlės skirtos nedidelėms patalpoms. Oberon 3 – kiek didesnės turinčios daugiau žemesnių dažnių, Oberon on-wall – plokščios ir skirtos kabinti ant sienos kolonėlės ir didžiausios – Oberon 7 grindinės kolonėlės skirtos didesnėms patalpoms ir maksimaliems potyriams.

Dali gamintojas pristato dar vieną seriją bevielių kolonėlių – „Oberon C“, Denon Store

Priedelis su neįtikėtinomis galimybėmis

Kad veiktų šios kolonėlės reikalingas valdiklis (Sound Hub) kuris turi daugybę funkcijų. Viena svarbiausių, tai atsiradusi HDMI jungtis leisianti sujungti visą bevielę sistemą su televizoriumi.  Dali gamintojas pristato dar vieną seriją bevielių kolonėlių – „Oberon C“, Denon Store

„Sound Hub perduoda į „OBERON C“ kolonėles signalą naudodamas savo nuosavą 30 bitų belaidį protokolą. Garso perdavimo vėlavimas nuo įvesties iki kolonėlės paprastai yra mažesnis nei 15 ms, o tarp garsiakalbių laikas yra visiškai tikslus. Papildomai sistema gali pasiūlyti ir įvairiausius muzikos serverius, tokius kaip Spotify, Tidal, Deezer. Esant poreikiui prie pritaiso galima prisijungti ir „Bluetooth“ pagalba.

SMC technologija kiekvienoje serijoje

„SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys) yra sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus. Taigi, beveik 40 metų gyvuojanti kompanija “Dali” galop išrado sprendimą, sukurdami jau minėtą SMC technologiją.

Sonus Faber Lumina – meilė iš pirmo žvilgsnio

„Lumina“ tai visiškai nauja pasyvių kolonėlių serija atkeliavusi tiesiai iš Italijos. Šį kartą drąsiai galime teigti, kad gamintojas pasistengė iš peties ir net daug girdėjusius klausytojus naujoji serija palieka visiškai be žado.

„Lumina“ tai visiškai nauja pasyvių kolonėlių serija atkeliavusi tiesiai iš Italijos. Šį kartą drąsiai galime teigti, kad gamintojas pasistengė iš peties ir net daug girdėjusius klausytojus naujoji serija palieka visiškai be žado.

„Lumina“ susideda iš grindinių, lentyninių bei centrinės kolonėlės. Esminis trijų modelių derinys yra visiškai subalansuotas sprendimas tiek tradicinės stereo sistemos entuziastams, tiek ir tiems, kurie nori patirti erdvinį namų kino skambesį.

Italai pritaikė minimalistinį dizainą, norėdami pabrėžti naudojamų medžiagų kokybę. Šis minimalizmo principas tiesiogiai apima produkto esmę, kurio pagrindinė mintis buvo „mažiau yra daugiau“.

„Lumina“ kolekcijoje pasižymi visos pagrindinės „Sonus faber“ vertybės. Kolonėlėms pagaminti naudojamos tokios medžiagos kaip tikra daugiasluoksnė mediena, tikra oda ir natūrali komponentų sudėtis. Paprastumas išlieka pagrindinis kolekcijos identiteto elementas, kurį lengva nustatyti: prieinama kaina ir puikus garso efektyvumas, suteikiantis visiems galimybę mėgautis tikra „Sonus faber“ patirtimi tiesiai iš Italijos.