Dali Equi – bevielė aktyvių kolonėlių sistema, pasižyminti pasyvių kolonėlių savybėmis

0
Dali Equi

 

Jokia paslaptis, jog laikui bėgant kokybiško garso mylėtojų požiūris į garso sistemas laikui bėgant keičiasi. Tikrai nemaža dalis žmonių vis dažniau ieško garso sistemų, kurios ne tik užtikrintų gerą bei puikią garso kokybę, tačiau taip pat ir suteiktų bevielę laisvę. Dėl šios priežasties dažnu žmonių pasirinkimu tampa įvairios bevielės kolonėlės bei soundbar garso sistemos. Nors šio tipo garso sistemos ir yra iš tiesų patogios, tačiau jos ne visuomet suteikia tokį garsą, kokio ieško klientai.

Dali – puikiai visame pasaulyje žinomas danų garso įrangos gamintojas, kuris yra itin mėgstamas dėl specifinio garso, kurį atkuria šio gamintojo gaminamos kolonėlės. Šis garsas pasižymi minkštumu, natūralumu, puikia dinamika ir plačia garso scena. Palyginus visai neseniai Dali pradėjo gaminti ir aktyvias kolonėles, kurių pilnavertiškam veikimui nereikia praktiškai jokių laidų. Nors šio segmento produktų pristatymas rinkai ir nebuvo pirmas, tačiau savo vietą rinkoje šie produktai tikrai rado.

Dali Equi garso sistema

Šiandien Dali pristato dar vieną savo produktą, kuris yra ne tik neįtikėtinai patogus, tačiau taip pat ir padedantis išsaugoti visapusiškai puikią garso kokybę. Tai yra Dali Equi. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai nauja kolonėlė ar garso sistema, tačiau Equi iš tikrųjų yra sistema, leidžianti bevielius produktus naudoti kaip bevielės namų garso sistemos dalis. Nepaisant bevielio ryšio, ši technologija padeda išsaugoti garso signalo ryšį, todėl ir produktų atkuriama garso kokybė išlieka tikrai gera.

Dali Equi – bevielė aktyvių kolonėlių sistema, pasižyminti pasyvių kolonėlių savybėmis, Denon Store

Produktai, tinkantys Dali Equi serijai gali būti patys įvairiausi. Dažniausiai žmonės šiai sistemai naudoja bet kurias Dali aktyvias kolonėles, tokias kaip “Rubicon C” ar “Oberon C”. Šiandien šios naujosios technologijos leidžia mėgautis net ir pilnavertiška namų kino sistema. Tai reiškia, jog galima bevieliu būdu prijungti net ir centrinė “Oberon Vokal C”. Tokiu atveju ši garso sistema veikia kaip pilnavertiška namų kino sistema, kur šoninės kolonėlės atlieka žemų dažnių atkūrimo bei garso efektų atkūrimo vaidmenį, o tuo tarpu centrinė kolonėlė tampa pagrindiniu vokalo bei balso atkūrimo šaltiniu.

Dali Equi – bevielė aktyvių kolonėlių sistema, pasižyminti pasyvių kolonėlių savybėmis, Denon Store

Kaip veikia Dali EQUI Wireless?

Visa ši Dali Equi garso sistema veikia naudojant Dali Hub garso priedelius, kurie veikia kaip garso signalo transmiteriai belaidėms kolonėlėms. Pats garso signalas į Sound Hub priedėlius gali būti perduodamas tiesiai iš Blue OS aplikacijos bei populiariausių muzikos transliavimo platformų, arba tiesiai iš išmaniojo iOS telefono, naudojant Apple AirPlay 2. Pati bevielė namų garso sistema gali prijungti net iki 10 skirtingų bevielių kolonėlių, kurios ir sudaro bendrą bevielę namų garso sistemą. Tai reiškia, jog visos šios kolonėlės tarpusavyje gali sąveikauti bei skirtinguose kambariuose groti tą pačią dainą tuo pačiu arba skirtingais garso lygiais. Juk tai puikus būdas įgarsinti namus nenaudojant jokių laidų, tiesą?

Dali Equi – bevielė aktyvių kolonėlių sistema, pasižyminti pasyvių kolonėlių savybėmis, Denon Store

Šiandien Dali bevielės sistemos yra pagamintos taip, jog bevieliu ryšiu būtų galima perduoti net ir ypač aukštos raiškos garso signalus. Tai reiškia, jog muzikos galima klausyti net ir aukštais formatais, o bevieliu būdu keliaujantis signalas nepraranda savo kokybės. Vis labiau tobulėjančios technologijos leidžia mėgautis aukštos kokybės garsu vis paprasčiau bei efektyviau.

Be galo patogu ir tai, jog “Oberon C” ar “Rubicon C” kolonėlių pilnavertiškam veikimui tereikia paprasto maitinimo laido, suteikiančio joms reikalingą elektros srovę. Tuo tarpu pačiam pagrindiniam Sound Hub priedeliui taip pat tereikia tik tiek. Pats Sound Hub priedėlis prie televizoriaus gali būti jungiamas naudojant HDMI eARC jungtį, kuri ne tik padeda kokybiškai perduoti garso signalą, tačiau taip pat ir užtikrinti įvairių erdvinio garso formatų perdavimą į visą garso sistemą.