„Beoplay E8 3.0“ – dar vienas žingsnis tobulybės link

0

Didelės sėkmės susilaukusios „Beoplay E8“ serijos ausinės atsinaujina jau antrą kartą. Šios visiškai bevielės ausinės tvirtu žingsiu žengia kartu su vis labiau tobulėjančiomis technologijomis, užtikrindamos ne tik patobulintą dizainą, tačiau ir produkto kokybę.

Beveik šimtmečio patirtį sukaupęs gamintojas „Bang & Olufsen” jau ne kartą įrodė, jog danai yra išskirtinai dėmesingi ir turi puikiai išlavintą skonį. Visas šio gamintojo gyvavimo laikotarpis yra paženklintas šimtais skirtingų produktų, kurie buvo nuolat tobulinami, o pačios kompanijos veikla – vystoma. Akivaizdu, jog didelė bei ištikima „Bang & Olufsen” prekės ženklo gerbėjų armija susibūrė tikrai ne atsitiktinai. Pristatydamas rinkai pačius įvairiausius įgarsinimo sprendimus, „Bang & Olufsen” užsitikrina ir universalaus gamintojo vardą. Vis labiau populiarėjant visiškai bevielėms ausinėms, šis garso įrangą gaminantis milžinas jau antrą kartą atnaujina „Beoplay E8“ serijos ausines, išleisdamas „Beoplay E8 3.0“. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog naujasis modelis mažai skiriasi nuo savo pirmtakų, tačiau skirtumų tikrai netrūksta. Vienas pagrindinių bei esminių skirtumų – sumažinta ausinių masė. Nors naujosios „Beoplay E8 3.0“ yra legvesnės vos keliais gramais, to užtenka norint užtikrinti kur kas didesnį ausinių stabilumą ausyje.

„Beoplay E8 3.0“ – dar vienas žingsnis tobulybės link, Denon Store

Paradoksalu, tačiau nuolatinės inovacijų paieškos leido į mažesnį šių ausinių korpusą integruoti kur kas ilgiau veikiančias baterijas bei tinkamai optimizuoti jų energijos suvartojimą. Tai reiškia, kad nuo šiol šiomis ausinėmis galima naudotis net iki 7 valandų, o įprastą įkrovėja pakeičiantis ausinių dėklas ausines leidžia įkrauti ne tris, o net keturis kartus. Žinoma, optimizuotas energijos suvartojimas toli gražu nėra vienintelis skirtumas, skiriantis „E8 3.0“ nuo senesnių šios serijos ausinių. „E8 3.0“ taip pat yra ženkliai pranašesnės pokalbių telefonu metu. Padvigubintas integruotų mikrofonų skaičius užtikrina dar kokybiškiau įrašomą balsą. Siekiant suteikti dar didesnę garso signalo perdavimo spartą, buvo atnaujinta ir „Bluetooth 5.1“ versija.

„Beoplay E8 3.0“ – dar vienas žingsnis tobulybės link, Denon Store

Aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys žmonės taip pat gali pasidžiaugti ir „Beoplay E8 Sport“ modeliu. Iš esmės tai yra sportui pritaikytos „E8 3.0“ ausinės, turinčios dar daugiau įdomių bei naudingų savybių. Priešingai nei „Beoplay E8 3.0“, šis sportinis modelis turi visišką atsparumą ne tik drėgmei ar dulkėms, tačiau net ir vandeniui. Trumpiau tariant, šios sportui pritaikytos ausinės gali veikti net ir po vandeniu iki 30 minučių vieno metro gylyje. Atsparumą ausinėms suteikia specialiai parinktos medžiagos, kaip anoduotas aliuminis, silikonas bei itin atspari, ilgaamžė guma.