Modernaus jaukumo ir stulbinančio skambėjimo kombinacija – „Bang & Olufsen Beosound Stage“

0

Savitą gerbėjų ratą turintis gamintojas „Bang & Olufsen“ tvirtu žingsniu žengė ir į soundbar garso sistemų pasaulį, įrodydamas, jog puikus dizainas bei kokybiškas garsas gali puikiai derėti tarpusavyje.

Kaip teigia pats gamintojas, „Bang & Olufsen“ produkcija yra pritaikyta šiuolaikiškam gyvenimo stiliui, kuris dažnai yra paremtas reiklumu, naujovių paieškomis bei jų pritaikymu kasdienybėje. Šiaurietiško stiliaus ir utopinio modernizmo pavyzdžiu laikoma „Bang & Olufsen Beosound Stage“ soundbar garso sistema yra pasiruošusi suteikti natūralaus, giliais žemais dažniais praturtinto skambėjimo Jūsų namams.

Tai, kas slypi viduje

Modernaus jaukumo ir stulbinančio skambėjimo kombinacija – „Bang & Olufsen Beosound Stage“, Denon Store

Bang & Olufsen Beosound Stage“ soundbar garso sistema išsiskiria savo žemų dažnių atkūrimu. Pačioje garso juostoje yra įmontuoti ne tik aukštų ar vidutinių dažnių, tačiau ir žemų dažnių garsiakalbiai. Priešingai nei didžiajai daliai visų soundbar garso sistemų, „Bang & Olufsen Beosound Stage“ nereikia papildomos žemų dažnių kolonėlės, norint išgauti pilnavertį žemų dažnių atkūrimą.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šioje garso juostoje nėra pakankamai vietos didelių garsiakalbių integracijai, tačiau gamintojo sprendimas kiekvienam garsiakalbiui dedikuoti po atskirą stiprintuvą taip pat turi didelę reikšmę kokybiškam žemų dažnių atkūrimui. Bendrai vienuolikos atskirų garsiakalbių sistemai yra priskirta vienuolika atskirų galios stiprintuvų, kurie kiekvienam garsiakalbiui suteikia po 50 vatų galios.

Pritaikytas šiuolaikiškam gyvenimo būdui

Modernaus jaukumo ir stulbinančio skambėjimo kombinacija – „Bang & Olufsen Beosound Stage“, Denon Store

Šiais laikais didžioji dalis visos muzikos yra saugoma internetinėse muzikos transliavimo platformose. Naudojimasis tokio tipo platformomis vis dar išlieka vienu populiariausių muzikos klausymosi būdu. Didele internetinių muzikos transliavimo platformų populiarumo priežastimi yra mažų prenumeratų kainų, plataus muzikos pasirinkimo, puikios garso kokybės bei paprasto naudojimosi kombinacija.

Gamintojas „Bang & Olufsen“, be jokios abejonės, į tai atsižvelgė ir naujajam „Beosound Stage“ suteikė bevieles muzikos transliavimo galimybes užtikrinantį funkcionalumą. Integruotos „Apple AirPlay 2“ bei „Google ChromeCast“ bevielio muzikos transliavimo technologijos ne tik užtikrins patogų muzikos transliavimą į šią garso sistemą, tačiau ir suteiks bevielės namų garso sistemos funkcionalumą, leidžiantį į bendrą grupę sujungti net kelis įrenginius. Akivaizdu, jog šioms funkcijoms yra reikalingas ir interneto ryšys, tačiau jaudintis nereikėtų – „Bang & Olufsen Beosound Stage“ soundbar garso sistema turi galimybę prie bendro tinklo prisijungti net ir bevieliu būdu. Interneto ryšys šiai garso sistemai taip pat suteikia ir galimybę valdyti sistemą programėle, kuri leis reguliuoti skambėjimą ekvalaizerio pagalba, naudotis žadintuvu, internetiniu radiju ir dar daugiau.

Puikus ne tik muzikos, tačiau ir filmų garsas

Modernaus jaukumo ir stulbinančio skambėjimo kombinacija – „Bang & Olufsen Beosound Stage“, Denon Store

Nereikėtų pamirši ir apie patogią šios sistemos sąveiką su televizoriais. „Bang & Olufsen Beosound Stage“ savyje turi integruotą HDMI jungtį, kuri užtikrins patogų susijungimą su visai televizoriais, turinčiais HDMI ARC funkcionalumą. Tai reiškia, jog pilnavertiškam šios garso sistemos susijungimui su televizoriumi, užteks vos vieno HDMI laido. HDMI ARC technologija taip pat leis perduoti „Bang & Olufsen Beosound Stage“ soundbar garso sistemai erdvinį garsą bei valdyti ją televizoriaus nuotolinio valdymo pultelliu. Erdvinio garso formatų palaikymas bei specifinis garsiakalbių išdėstymas šiai garso sistemai suteikia tikrų tikriausios namų kino sistemos statusą, užtikrinantį puikų ne tik muzikos skambėjimą, tačiau ir galingą filmų garsą.