5 šventinių dovanų idėjos iš Denon Store

0

Ne paslaptis, jog vis greičiau artėjantis švenčių sezonas ne vieną priverčia susimąstyti apie dovanas artimiesiems. Nors šiomis dienomis yra begalė skirtingų būdų nustebinti artimuosius, tačiau neretai žmonės vis tiek susiduria su idėjų trūkumu. Akivaizdu, jog muzika patinka kiekvienam. Vieni jos klausosi norėdami atsipalaiduoti, tuo tarpu kitiems muzika padeda susikaupti. Bet kokiu atveju, visuomet norisi, jog muzika skambėtų kokybiškai, tiesa?

5 šventinių dovanų idėjos iš Denon Store, Denon Store

Nors kokybišką garsą kuriančių produktų yra begalė, tačiau pačiais populiariausiais galima laikyti vos kelis. Būtent šie garso įrangos segmentui priklausantys produktai ir yra bene dažniausiais dovanų pasirinkimais. Štai pačios populiariausios dovanų idėjos, kurias rekomenduoja Denon Store.

Patefonai

Jau kelis metus iš eilės yra pastebima, jog žmonių susidomėjimas vinilinių plokštelių grotuvais auga. Sunku pasakyti, kodėl žmonėms vinilinių plokštelių sukuriamas skambėjimas tampa vis patrauklesniu, tačiau panašu, jog klasikiniai muzikos klausymosi būdai grįžta į madą su trenksmu.

Pasitaiko atvejų, kuomet į parduotuvę užsukęs klientas teigia radęs seną vinilinių plokštelių kolekciją, kurią norisi perklausyti. Žinoma, ne paslaptis, jog vinilinių plokštelių perklausai vien tik patefono nepakanka. Žmonės šį faktą supranta kuo geriausiai, todėl dažnai dėl patefonų kreipiasi tie, kurie namuose turi bent kažkokią garso sistemą, prie kurios ir ketina jungti naują plokštelių grotuvą. Nepaisant to, jog didžioji dalis besidominčių patefonais namuose jau turi garso sistemą, tačiau toli gražu ne visi žino, jog kiekvieno patefono pilnavertiškam veikimui yra būtinas papildomas komponentas – fonokorektorius. Šiomis dienomis patefonų gamintojai jau pradėjo gaminti modelius, jau turinčius integruotą fonokorektorių. Tai suteikia galimybę šiuos patefonus tiesiogiai jungti prie praktiškai bet kokios turimos garso sistemos.

Populiariausi patefonai:

Denon DP-300F
Project Primary E Phono

Bevielės ausinės

Ausinės – vienas iš universaliausių garso įrangos produktų, kuriais naudojasi praktiškai kiekvienas. Būtent ausinės padeda kokybiškai klausytis muzikos tiek keliaujant, tiek ir aktyviau leidžiant laisvalaikį. Dalis žmonių bevieles ausines taip pat yra įpratę naudoti vietoje laisvų rankų įrangos.

5 šventinių dovanų idėjos iš Denon Store, Denon Store

Šiuo metu rinkoje yra net keli skirtingi ausinių tipai, kurie tarpusavyje skiriasi ne tik dydžiu, tačiau ir atkuriamo garso kokybe. Sportui žmonės dažniausiai yra linkę rinktis būtent į ausis įstatomas ausines dėl jų kompaktiškumo bei suteikiamo patogumo jausmo aktyviau judant. Tuo tarpu sėdimą darbą dirbantys žmonės kur kas mieliau renkasi būtent ausis apgaubiančias ausines su integruota triukšmo slopinimo funkcija.

Ausinės, kurios gali tapti puikia dovana artimiesiems:

Focal Listen Wireless
ANC Beoplay Portal
SoundCore Liberty Air 2

Bevielės Bluetooth kolonėlės

Vienas iš patogiausių būdų klausytis muzikos keliaujant – bevielė Bluetooth kolonėlė. Būtent jos taip pat kiekvienais metais tampa vis populiaresniu pasirinkimu tiems, kurių pagrindinis prioritetas yra tiesiogiai susijęs su portabilumu bei galimybę kolonėlę patogiai transportuoti. Šiomis dienomis bevielės Bluetooth kolonėlės tampa vis labiau patvariomis bei atkuriančiomis dar geresnę garso kokybę.

5 šventinių dovanų idėjos iš Denon Store, Denon Store

Bluetooth bevielės kolonėlės, galinčios tapti džiaugsmą suteikiančia dovana:

Beosound A1 Gen2
Dali Katch G2
Bang & Olufsen Beolit 20
Sonos Roam

Bevielės namų garso sistemos kolonėlės

Daugelis sako, jog laidinės namų garso sistemos jau yra praeitis, kurią šiandien jau pakeitė inovatyvios bevielės namų garso sistemos. Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės vis dažniau renkasi bevieles namų garso sistemas – platus funkcionalumas, patogus valdymas bei paprastas jų pajungimas. Juk patogu, kuomet atskiroms vienos garso sistemos kolonėlėms nereikia absoliučiai jokių laidų išskyrus pajungimo į rozetę, tiesa?

Bevielių garso sistemų veikimo principas yra pagrįstas bevieliu prisijungimu prie interneto tinklo bei jos valdymu programėle. Ši programėlė suteikia galimybę naudotojui patogiai transliuoti muziką iš pačių populiariausių muzikos transliavimo platformų ar klausytis internetinio radijo. Patogu ir tai, jog šios kolonėlės gali bevieliu būdu susijungti tarpusavyje ir transliuoti tą patį garso šaltinį.

5 šventinių dovanų idėjos iš Denon Store, Denon Store

Populiariausi garso sistemų pasirinkimai:

Denon Home
Sonos
Naim Muso

Soundbar garso sistemos

Niekam ne paslaptis, jog šiuolaikiniai televizoriai paprastai negali atkurti kokybiško garso dėl plono televizoriaus korpuso ir integruotų mažų garsiakalbių. Vis dėlto mėgautis kokybišku garsu žiūrint televizorių tikrai norisi daugeliui, todėl šie įprastai renkasi būtent soundbar garso sistemas. Pagrindinis tokio tipo garso sistemų privalumas – kompaktiškumas bei puikus garso atkūrimas.

5 šventinių dovanų idėjos iš Denon Store, Denon Store

Dažniausiai soundbar garso sistemas sudaro pagrindinė kolonėlė bei bevielė žemų dažnių kolonėlė. Pagrindinė kolonėlė dažniausiai yra statoma tiesiai po televizoriumi, tuo tarpu žemadažnis ten, kur yra užtektinai vietos. Kartu šie du atskiri komponentai sukuria pilnavertišką garsą ne tik žiūrint filmus, tačiau taip pat ir klausant mėgstamos muzikos.

Soundbar garso sistemos, kurias žmonės renkasi dažniausiai:

Denon DHT-S416
Sonos ARC bei Sonos SUB
Bang & Olufsen Beosound Stage